New reservation

Antigenní test - samoplátci


Firm

EMA Emergency s.r.o. - EMA Emergency s.r.o. - odběrové místo Jeseník AG

Activity

Antigenní test - samoplátci

Activity price

200 CZK

Activity duration

10 min.


Od 22.11.2021 je varianta bezplatného screeningového antigenního testování UKONČENA na základě mimořádného opatření MZCR.  

Antigenní testování je nadále prováděno pro samoplátce (slouží jako potvrzení do práce)

Odběr Covid-19 - preventivní PCR testování veřejnosti

Aktuální pravidla – Mimořádné opatření

Testování probíhá v pracovní dny pouze v dopoledních hodinách z důvodu svozu odebraných vzorků, které jsou z našeho odběrového místa odváženy do laboratoře ve Vítkovicích. Výsledek Vašeho testu Vám zašle laboratoř formou SMS, emailem. Certifikát si stáhnete zde: www.ocko.uzis.cz

V případě, že si chcete udělat test preventivně (bez vlastní úhrady) musíte splňovat určité podmínky stanovené mimořádným opatřením MZČR. Tzn. bez úhrady se aktuálně mohou testovat jen osoby do dovršení 18 let, osoby rozočkované, nebo očkované a osoby, které se nemohou očkovat a tuto skutečnost jim lékař zaznamenal do ISIN.

U osob mladších 18 let, lidí rozočkovaným a těch, kterým ještě neuběhlo 14 dní od ukončení očkovacího schématu a u osob, které se ze zdravotních důvodů nemohou nechat očkovat, je hrazeno 5 PCR testů v kalendářním měsíci. U osob plně naočkovaných jsou hrazeny 2 PCR testy v kalendářním měsíci.

Žádanky od lékaře / KHS a samoplátce  nevyšetřujeme !!!  REZERVAČNÍ SYSTÉM SE UZAVÍRÁ DEN PŘEDEM v 21:00. 

TESTUJEME POUZE OBJEDNÁNÉ KLIENTY PŘES REZERVAČNÍ SYSTÉM. VÝSLEDKY DO 48 HODIN.

 

 

Year

Day

Didn't find a suitable date? Try adding a watchdog