Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.

FN Brno
FN Brno Antigen

Epidemiology


About us

About Us

ODBĚROVÉ CENTRUM FN BRNO-AREÁL BOHUNICE

Lokalizace: přízemí Pavilon F, stará zástavba. Přístup pouze pěšky.

Doneste si již vyplněné čestné prohlášení (antigenní testy a preventivní PCR testy), které je v příloze tohoto emailu, urychlíte tím celý proces na místě.

Výsledek testu Vám dorazí  formou info SMS a emailem, v průběhu cca 5 hodin u antigenního testu, 24-48 hodin u preventivního nebo indikovaného PCR testu, nečekáte na něj na místě!

Stěry provádíme i dětem starších 6 let. Mladším dětem rezervaci nevytvářejte, stěr jim nebude proveden. Pro děti mladší 6 let je určeno odběrové místo v Dětské nemocnici.

Respektujte, prosím, čas odběru a dostavte se na Vámi objednaný čas.

U stěrů, které provádíme, se jedná o zdravotní úkon placený zdravotní pojišťovnou. Na místě se musíte prokázat platnou kartičkou zdravotní pojišťovny. Bez toho nelze stěr provést nebo bude proveden v režimu samoplátce - na místě platba kartou 201,- Kč.

CERTIFIKÁT:

Certifikát s výsledkem testu je ke stažení na webu www.ocko.uzis.cz a to poté, co obdržíto info SMS nebo email o výsledku testu z naší laboratoře. Pokud nemáte možnost si certifikát vyzvednout, je možné Vám certifikát vydat v naší laboratoři. Podrobnosti viz www.fnbrno.cz/testovani-na-koronavirus-ve-fn-brno-a-rezervacni-system/t6852#Potvrzeni.

 

Respektujte pokyny personálu FN Brno.

 

S pozdravem

Odběrové centrum FN Brno

Jihlavská 20, Brno 625 00

tel: 532231111

Where to find us

Address: Jihlavská 20, Brno, 62500, Česká republika
Coordinates: lat: 49.1757613, long: 16.5708322 Navigate

Phone contact: +420532231111