Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.

New reservation

Mám žádanku od lékaře

Firm Action category Activity Activity price Activity duration
Oblastní nemocnice Trutnov a.s. - Odběrové centrum PCR Rezervační kalendář - PCR testy Mám žádanku od lékaře Cover insurance 15 min.

Stěr z nosohltanu

Pokyny pro odběr COVID-19 v odběrovém centru Nemocnice Trutnov

 

Čas objednání je pouze orientační, zabraňuje kumulaci zájemců o odběr.

Odběr je proveden co nejdříve dle provozních možností. Prosíme o trpělivost.

Centrum je umístěné v zadní části areálu nemocnice, příjezd k centru je ulicí M. Majerové nikoliv hlavním vjezdem do nemocnice.

 

Samoplátce PCR - Prosíme o vyplnění všech požadovaných údajů v rezervačním systému. Na daný čas se dostavte k odběrovému místu. Při odběru si prosím připravte doklad totožnosti a platební kartu. Na odběrovém místě není možné platit v hotovosti. SMS zprávu s výsledkem obdržíte do 48 hodin.

 

Mám žádanku od lékaře  a přijdu PĚŠKY do Plicní ambulance - Pokud vám lékař vystavil žádanku, stačí se zaregistrovat v rezervačním systému a na daný čas se dostavit PĚŠKY k odběrovému místu které se nachází v Plicní ambulanci. Žádanku v papírové podobě nepotřebujete. Při odběru si prosím připravte kartičku pojištovny. SMS zprávu s výsledkem obdržíte do 48 hodin.

 

Mám žádanku od lékaře - Pokud vám lékař vystavil žádanku, stačí se zaregistrovat v rezervačním systému a na daný čas se dostavit k odběrovému místu. Žádanku v papírové podobě nepotřebujete. Při odběru si prosím připravte kartičku pojištovny. SMS zprávu s výsledkem obdržíte do 48 hodin.

 

V případě, že se nemůžete k odběru dostavit, rezervaci zrušte pomocí odkazu v potvrzovacím e-mailu nebo na telefonu.

 

Před odběrem doporučujeme minimálně 30 minut nejíst, nepít, nekouřit a

nepoužívat ústní vodu, kapky do nosu, žvýkačku.

 

Odběr je prováděn pouze z nazofaryngu.

Každý ze zájemců o odběr musí vyplnit vlastní rezervaci s osobními údaji, aby mohla být připravena žádanka. Nelze objednat 2 a více lidí najednou. 

Vždy v kolonce Počet volných míst musí být v závorce číslice 1 - < 1 >.

Year

Didn't find a suitable date? Try adding a watchdog