Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.

Scimed Biotechnologies s.r.o. do 30.11.2021
Scimed Biotechnologies, s.r.o. - odběrové místo Hořice Erbenova ( PCR)

Epidemiology


About us

About Us

CENA TESTOVÁNÍ (PLATBU PŘIJÍMÁME POUZE KARTOU)

Standard PCR test 814 Kč 

 

Na všech odběrových místech nabízíme možnost expresního PCR testování s výsledkem do 24 hodin. Expresní PCR testování s výsledkem do 24 hodin je možné rezervovat po 14:00.

Cena expresního PCR je 1050 Kč

 

Rychlý antigenní test 201 Kč 

                                                                        UPOZORNĚNÍ

Osoby, které mají dle aktuálního vládního nařízení nárok na testování zdarma, na pojišťovnu, musí splňovat tyto podmínky:

a) osoby do dovršení 18 let věku,
b) osoby, které se nemohou očkování proti onemocnění covid-19 podrobit pro kontraindikaci; tuto skutečnost jsou povinny poskytovateli zdravotních nebo sociálních služeb, který provádí vyšetření, prokázat lékařskou zprávou obsahující výslovné uvedení informace o tom, že osoba se nemůže ze zdravotních důvodů očkování proti onemocnění covid-19 podrobit, pokud tato skutečnost není uvedena v Informačním systému infekčních nemocí (ISIN),
c) osoby očkované proti onemocnění covid-19 alespoň jednou dávkou očkovací látky; tuto skutečnost jsou povinny poskytovateli zdravotních nebo sociálních služeb, který provádí vyšetření, prokázat.

Na odběrovém místě v Praze – Václavské nám. 804/58 provádíme PCR Express test do 30 minut za 5  000 Kč


Travel - standardně s každým PCR testem

 

TESTUJEME COVID 19 - FIRMY, VEŘEJNOST, SAMOPLÁTCE
Pokud máte zájem o vyšetření metodou PCR, rychlé antigenní testy nebo změření hladiny protilátek na COVID-19 odběrem žilní krve, rádi Vám poskytneme naše diagnostické služby. Lékařům navíc můžeme nabídnout IVD rapid testy.

METODA RT PCR
Naše laboratoř testuje metodou RT PCR ze vzorků z horních cest dýchacích získaných výtěrem nosohltanu nebo za příplatek 300 Kč výplachem ústní dutiny. Tato metoda detekuje genetický materiál viru SARS-Cov-2. Jsme schopni odhalit přítomnost viru i u pacientů, u kterých se ještě neobjevily příznaky. Na základě výsledku vystavíme potvrzení, které potřebujete například pro návrat ze zahraničí. 

 

Sportovní zařízení města Hořice, sportovní hala za Sokolovnou.

Adresa: Erbenova 1081, 50801 Hořice

Where to find us

Address: Erbenova 1081, Hořice, 50801, Česká republika
Coordinates: lat: 50.3669045, long: 15.6404271 Navigate

Public owner: Admin Om