Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.

Fakultní Thomayerova nemocnice
Fakultní Thomayerova nemocnice - antigenní testování

Epidemiology


About us

About Us

Vítáme Vás na stránkách Fakultní Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Fakultní Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

Více informací najdete na stránkách nemocnice http://www.ftn.cz 

ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ OBYVATEL, pro osoby pojištěné zdravotní pojišťovnou ČR, v termínu od 18. 12. 2020 – 15. 1. 2021! Odběr je prováděn POUZE na základě elektronického objednání, zde na webu TN. Odběrové místo se nachází na pavilonu G1. Odběr včetně vyhodnocení trvá cca 20 minut. Podmínka odběru: Beru na vědomí, že preventivní vyšetření pomocí antigenních testů se neprovádí u osob, které absolvovaly z důvodu onemocnění COVID-19 izolaci minimálně v rozsahu podle platného mimořádného opatření MZ upravujícího nařizování izolace a karantény a zároveň u nich neuplynulo více než 90 dnů od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem. Dále se neprovádí u osob, kterým byl v posledních 5 dnech před účinností tohoto opatření proveden test metodou RT-PCR s negativním výsledkem. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami odběru, a jsem si vědom, že v případě nesplnění výše uvedených podmínek může být po mně vyžadována úhrada za neoprávněně provedený test.

Respektujte prosím čas odběru a dostavte se na Vámi objednaný čas - zrychlíte tím celý proces odbavení a dobu čekání.

Děkujeme.

Rezervační kalendář na PCR testy: Rezervační kalendář - Thomayerova nemocnice - Thomayerova... | Reservatic

Where to find us

Address: Vídeňská 800, Praha, 14059, Česká republika
Coordinates: lat: 50.0299741, long: 14.4578957 Navigate

Phone contact: +420704951723

Phone 2: +420704951724