Kolačići nam pomažu u isporuci naših usluga. Korištenjem naših usluga pristajete na naše korištenje

FN Brno
FN Brno

epidemiologija


O nama

O nama

Velkokapacitní očkovací centrum na BVV

INFORMACE PRO PENDLERY: POTVRZENÍ O VÝSLEDKU TESTU DOSTANETE FORMOU SMS NEBO EMAILEM. POKUD POTŘEBUJETE CERTIFIKÁT, VYDÁVÁ SE V LABORATOŘI. PODROBNÉ INFORMACE Testování na koronavirus ve FN Brno a rezervační systém - Fakultní nemocnice Brno. Vydávání certifikátů viz odkaz úplně dole.

Respektujte, prosím, čas odběru a dostavte se na Vámi objednaný čas - zrychlíte tím celý proces odbavení a dobu čekání.

Antigenní odběrové centrum je přístupné pouze pěšky. Je umístěné ve žluté unimobuňce před vstupem do FN Brno od campus Square.

Stěry provádíme i dětem starším 6 let. Mladším dětem u nás stěr neprovedeme. Ve FN Brno je pro ně určená Dětská nemocnice, která má vlastní rezervační systém.

Na VÝSLEDEK TESTU u nás NEČEKÁTE!!! Naše metodika je velmi rychlé zpracování speciální a hlavně přesnější laboratorní metodou. Díky tomu nemusíte čekat další desítky minut na odběrovém místě, ale po odběru můžete jít hned domů. výsledek vám dorazí formou info SMS na Váš mobilní telefon a následně i do emailu formou potvrzeného laboratorního výsledku! Navíc díky této metodice nemusíte jít na opakovaný stěr, pokud je Váš výsledek pozitivní a Vy nemáte příznaky. Naše laboratorní metodiky udělá následně automaticky PCR analýzu z původního stěru. I výsledek tohoto druhého testu Vám následně dorazí formou info SMS a emailem.

Prosím, respektujte pokyny přítomného personálu a doneste si již vyplněné čestné prohlášení, které máte v příloze emailu potvrzující Vaši rezervaci. Tím urychlíte administrativní proces na místě a přijdete dřív na řadu.

Na místě odběru je nutné prokázat se PLATNOU KARTIČKOU ZDRAVOTNÍ POJIŠTOVNY!

Antigenní odběrové centrum Fakultní nemocnice Brno

Priloge

Kako do nas

Adresa: Jihlavská 20, 625 00  Brno, Brno, 62500, Česká republika
Koordinirati: lat: 49.1757613, long: 16.5708322 Navodi

Kontakt telefon: +420532231111