Kolačići nam pomažu u isporuci naših usluga. Korištenjem naših usluga pristajete na naše korištenje

Nova rezervacija

Antigenní test


Tvrtka

FN Brno Dětská nemocnice - Antigenní testy dětí

Kategorija radnje

Aktivnost

Antigenní test

Cijena aktivnosti

Besplatno

Trajanje aktivnosti

15 min.


!! Upozorňujeme na nové umístění odběrového centra v dětské nemocnici: pavilon H v hlavním areálu nemocnice, přístup přes hlavní vrátnici z ulice Černopolní, viz mapu na webu FN Brno.

 

 

Pokyny pro objednání na ANTIGENNÍ testování na COVID-19 v Dětské nemocnici FN Brno

 

Vyšetřujeme výhradně děti (do 18 let) a jejich rodinné příslušníky (sourozence, případně rodiče). Samotní dospělí se mohou objednat přes odkaz na stránkách FN Brno. Na toto vyšetření nemusíte mít vystavenou E-žádanku od KHS nebo lékaře, žádanku Vám vystaví odběrové místo. Abychom ji mohli vytvořit, prosíme o pečlivé vyplnění údajů ve formuláři, zvlášť pro každou osobu. Pokud vašemu dítěti vystavila hygiena nebo lékař E-žádanku na PCR testování, objednejte dítě prosím přes tento odkaz: PCR testování (pouze s e-žádankou) 

 

Lhůta pro dodání výsledku antigenního testu je do 24 hodin od odběru, v pracovní dny obvykle přichází výsledek ještě týž den.

 

Pro objednání (ani u více osob) NEzakládejte registraci do portálu reservatic, stačí pouze vyplnit pro každou osobu zvlášť údaje v objednávacím formuláři. NEvyplňujte prosím u více osob stejný e-mail. Tedy kolik rezervací, tolikrát musíte vybrat službu, termín, čas a tolik formulářů musíte vyplnit.

 

Rodné číslo pište bez lomítka.

 

Čas na odběry je rozdělen po 15min intervalech, každý o kapacitě pro 3 pacienty. Pokud se jako rodič nevejdete do stejného času jako dítě, objednejte se do některého jiného intervalu co nejblíže. Na vyšetření pak můžete dorazit společně ve stejný čas.

Godina

Dan

Niste pronašli odgovarajući datum? Pokušajte dodati čuvara