Kolačići nam pomažu u isporuci naših usluga. Korištenjem naših usluga pristajete na naše korištenje

Nova rezervacija

Antigenní test

Tvrtka Aktivnost Cijena aktivnosti Trajanje aktivnosti
FN Brno Dětská nemocnice - Antigenní testy dětí DĚTI - Antigenní testy Antigenní test Besplatno 15 min.

Pokyny pro objednání na ANTIGENNÍ testování na COVID-19 v Dětské nemocnici FN Brno

 

Vyšetřujeme výhradně děti (do 18 let) a jejich rodinné příslušníky (sourozence, případně rodiče). Samotní dospělí se mohou objednat přes odkaz na stránkách FN Brno. Na toto vyšetření nemusíte mít vystavenou E-žádanku od KHS nebo lékaře, žádanku Vám vystaví odběrové místo. Abychom ji mohli vytvořit, prosíme o pečlivé vyplnění údajů ve formuláři, zvlášť pro každou osobu. Pokud vašemu dítěti vystavila hygiena nebo lékař E-žádanku na PCR testování, objednejte dítě prosím přes tento odkaz: PCR testování (pouze s e-žádankou) 

 

Lhůta pro dodání výsledku antigenního testu je do 24 hodin od odběru, v pracovní dny obvykle přichází výsledek ještě týž den.

 

Pro objednání (ani u více osob) NEzakládejte registraci do portálu reservatic, stačí pouze vyplnit pro každou osobu zvlášť údaje v objednávacím formuláři. NEvyplňujte prosím u více osob stejný e-mail. Tedy kolik rezervací, tolikrát musíte vybrat službu, termín, čas a tolik formulářů musíte vyplnit.

 

Rodné číslo pište bez lomítka.

 

Čas na odběry je rozdělen po 15min intervalech, každý o kapacitě pro 3 pacienty. Pokud se jako rodič nevejdete do stejného času jako dítě, objednejte se do některého jiného intervalu co nejblíže. Na vyšetření pak můžete dorazit společně ve stejný čas.