Kolačići nam pomažu u isporuci naših usluga. Korištenjem naših usluga pristajete na naše korištenje

IDEMIA
Idemia

Banke i financijske usluge


O nama

O nama

Jsme globální lídr v poskytování důvěryhodné identity ve stále více digitalizovaném světě, s ambicí umožňovat občanům i spotřebitelům interakce, platby, spojení, cestování a hlasování v propojeném prostředí.

Zabezpečení identity má v dnešním světě naprosto zásadní význam. To, že se věnujeme rozšířené identitě, znamená, že neustále posouváme způsob myšlení, přípravy, využívání a ochrany tohoto aktiva, ať už určeného pro osoby nebo věci. Zaručujeme soukromí a důvěru, zabezpečení, autorizované a ověřitelné transakce pro mezinárodní klienty z finančního, telekomunikačního, bezpečnostního a IoT sektoru.

 

Nabízíme řešení šitá na míru ve světě, který se vyvíjí dopředu rychlejším tempem než kdy v minulosti. Informace dnes bleskově putují digitálním prostorem bez ohledu na hranice a na tradiční metody zabezpečení. Ovšem naše odborné znalosti, schopnost předvídat a přizpůsobovat se, nás dovedly do čela v oboru, a každý den nás posouvají dále.

Směrem do budoucnosti.

Být lídr znamená držet se na vrcholu disruptivních inovací, které mají dopad na naše bezpečnostní prostředí. Chápeme skutečnost, že exponenciální růst počtu propojených objektů vyvolává naléhavou potřebu zabezpečit nejen lidi v jejich fyzickém i digitálním světě, ale i objekty, se kterými přicházejí do styku. Víme, že v naší globalizované společnosti počet výměn, cest a přecházení hranic v režimu peer-to-peer roste přímo explozivně. Jsme si vědomi, že digitalizace ekonomiky přináší celou řadu nových business modelů. Nezapomínáme ani na přizpůsobování technologií potřebám zákazníků a na to, jaký má dopad na identitu a soukromý život.

 

Umožňujeme lidem užívat si radostí života díky důvěryhodným identitám

Ve společnosti IDEMIA s touto novou realitou pracujeme a rozumíme bezpečnostním aspektům každého kroku vpřed. Podrobili jsme svět kolem sebe důkladné analýze a přišli s novým konceptem identity. Říkáme mu rozšířená identita, tedy identita, který nabízí soukromí a důvěru a zaručuje bezpečné, autorizované a ověřitelné transakce. Identita, která je natolik moderní, přizpůsobivá, silná a soběstačná, že  nám umožňuje opravdu si užívat života, protože zabezpečení identity je klíčem k bezpečnějšímu světu.

Bezpečnější a přitom jednodušší identifikace.

Svou identitu nyní využíváme při placení, cestování, překračování hranic, každodenním dojíždění, zábavě, otevírání bankovních účtů, využívání zdravotnických služeb a svých online přístrojů – a tento seznam se bude v nadcházejících letech jen rozšiřovat. Vzhledem k pestrosti dostupných prostředí a způsobů využití má zabezpečení identity v dnešním světě naprosto zásadní význam. Ovšem uvědomujeme si, že i ta nejpřísnější bezpečnostní opatření jsou k ničemu, pokud komplikují používání – proto musejí být pohodlná a uživatelsky přívětivá, založená na našich vrozených charakteristikách, na tom, kdo jsme, prostřednictvím biometriky. Zaznamenali jsme také, že náš životní styl si vyžaduje dříve nevídanou úroveň kontinuity. Svou identitu totiž potřebujeme na cestách fyzickým i digitálním světem, v úředním, obchodním i osobním styku.

Jen vy můžete být vy.

Dáváme vám jednoduchý slib: s našimi technologiemi a inovacemi jen vy můžete být vy. Při vývoji našich špičkových řešení se spoléháme na to nejfyzičtější, nejpřirozenější a nejautentičtější ověření totožnosti: tělesné biometrické údaje. Vaši identitu je možné ověřit pohledem nebo dotykem prstu – což znamená, že vaši identitu nelze ukrást, napodobit, ohrozit nebo zneužít. Máte přímou kontrolu nad svými osobními údaji.

Zkombinovali jsme know-how a technologie, které před námi nikdo nekombinoval. Naše technologie nejen pomáhají lidem cestovat a platit s pomocí chytrého telefonu, ale obecně se bezpečně a snadno identifikovat. S každým novým průlomovým technologickým objevem se přizpůsobujeme tak, abychom naplnili nové a stále se vyvíjející bezpečnostní potřeby dneška i zítřka.

Kako do nas

Adresa: Ve žlíbku 1800/77, Praha, 19300, Česká republika
Koordinirati: lat: 50.1017, long: 14.6256 Navodi

Javni vlasnik: Lucie Kindlová