Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.

New reservation

Antigenní testy - pro veřejnost


Firm

Fakultní nemocnice Hradec Králové - Antigenní testy

Action category

Antigenní test

Activity

Antigenní testy - pro veřejnost

Activity price

Cover insurance

Activity duration

6 min.


Pokyny pro testované osoby – před rezervací k vyšetření antigenním testem

Testování se provádí pouze u osob objednaných v rezervačním systému – Rezervace pro antigenní testy FN HK. Rezervace v jiném systému nejsou platné. 

Bez přijetí potvrzujícího e-mailu není rezervace platná a je třeba se pokusit o vytvoření nové rezervace. 

 

Každý ze zájemců o odběr musí vyplnit vlastní rezervaci s osobními údaji, aby mohla být připravena žádanka! Nelze objednat 2 a více lidí najednou. 

 

Odběrová místa mají otevřeno:
po - pá     od 7:30 do 12:30 / 15:30 - 18:30
víkend      od 7:30 do 18:00
(může se měnit dle aktuální provozní situace).

 

Testování antigenním testem je dobrovolné a je určené pro osoby, které se cítí zdrávy a netrpí příznaky nemoci COVID -19.

Nemocné osoby s příznaky musejí kontaktovat svého praktického lékaře (nejlépe telefonicky) a domluvit se na dalším postupu. Nemocným osobám se provádí PCR test, který indikuje praktický lékař.

Odběr na vyšetření antigenním testem se provádí pouze z nasofaryngeálního (z nosu) výtěru. 

Testované osoby se prokazují dokladem totožnosti, kartou pojištěnce.

Upozorňujeme, že antigenní test nenahrazuje testování metodou PCR, která je některými zeměmi vyžadována pro vstup na jejich území.

Informace ohledně cestování z a do zemí mimo EU naleznete na stránkách MZV ČR.

Centrum je umístěné v zadní části areálu nemocnice, příjezd k centru je Třebešskou ulicí kolem areálu Univerzity obrany Fakulty vojenského zdravotnictví. Pro pěší je příchod vyznačen od pěší i hlavní vrátnice.

Odběrové místo je uspořádáno jako drive-in, proto je pohodlnější přijet na odběr autem, není to však podmínkou, lze přijít pěšky. Sledujte dopravní značení.

Není třeba mít žádanku v papírové podobě. Stačí vyplnit údaje v rezervačním systému. Zvolte si den, na který byl indikován odběr a vyberte si čas odběru. Vaše objednávka bude potvrzena na Vámi zadaný e-mail. Na daný čas se dostavte k odběrovému místu ve FN HK. Reálný čas odběru se může odlišovat dle provozních možností. V případě, že se nemůžete k odběru dostavit, rezervaci zrušte pomocí odkazu v potvrzovacím e-mailu.

 

Vaše elektronická rezervace podléhá dalšímu zpracování ze strany personálu odběrového COVID centra. Na Vámi uvedené emailové adrese se mohou objevit další informační zprávy spojené s touto manipulací. Na tyto zprávy prosím nereagujte.

Ověřené výsledky jsou po zadání identifikačních údajů ke stažení na https://ocko.uzis.cz/ nebo v mobilní aplikaci Tečka.

Test je určen pouze pro samoplátce. Cena antigenního testu je 201,- Kč.

Vyšetření bude provedeno až po zaplacení, které je možné pouze na místě, platební kartou. Úhrada v hotovosti není možná!

 

 

Year

Day

Didn't find a suitable date? Try adding a watchdog