Aby sme vám mohli poskytovať služby sociálnych sietí, používame na tomto webe súbory cookie. Používaním naších služieb, vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

Nová rezervácia

Antigenní test

Firma Kategória úkonu Úkon Cena úkonu Dĺžka úkonu
FN Brno Dětská nemocnice - Antigenní testy dětí DĚTI - Antigenní testy Antigenní test Zadarmo 15 min.

Pokyny pro objednání na ANTIGENNÍ testování na COVID-19 v Dětské nemocnici FN Brno

 

Vyšetřujeme výhradně děti (do 18 let) a jejich rodinné příslušníky (sourozence, případně rodiče). Samotní dospělí se mohou objednat přes odkaz na stránkách FN Brno. Pokud vašemu dítěti vystavila hygiena nebo lékař žádanku na PCR testování, objednejte dítě prosím přes tento odkaz: PCR testování (pouze s e-žádankou) 

 

Pro objednání (ani u více osob) nezakládejte registraci do portálu reservatic, stačí pouze vyplnit pro každou osobu údaje v objednávacím formuláři.

Na vyšetření se přihlašuje bez E-žádanky. K jejímu vytvoření Vás prosíme o pečlivé vyplnění údajů ve formuláři, zvlášť pro každou osobu. 

 

Pro objednání více osob NEzakládejte registraci do portálu reservatic. Pro každé dítě (osobu), které má být testováno, vyplňte údaje daného dítěte ve formuláři (pokud někdo nemá e-mail, toto pole nechejte prázdné - NEvyplňujte u dvou osob stejný e-mail). Tedy kolik rezervací, tolikrát musíte vybrat službu, termín, čas a tolik formulářů musíte vyplnit.

 

Rodné číslo pište prosíme bez lomítka

 

Pokud mail nevyplníte, výsledek testu bude zaslán pouze SMS zprávou.

Čas na odběry je rozdělen po 15min intervalech, každý o kapacitě 3 pacienty. Pokud se jako rodič nevejdete do stejného času jako dítě, objednejte se do následujícího intervalu.

Rok

Deň

Nenašli ste vhodný termín? Skúste pridať strážneho psa