UROGYN MEDICO s.r.o.
UROGYN MEDICO - Očkování

Epidemiology


About us

About Us

UROGYN MEDICO je dceřinou společností a členem zdravotnické skupiny CARE MEDICO. CARE MEDICO od roku 2003 provozuje privátní kliniky na území Prahy. Do skupiny patří stomatologie DENT MEDICO, zubní laboratoř MEDICO LAB, gynekologie GYN MEDICO a urologie URO MEDICO. Základem fungování je poskytovat komplexní péči v nadstandardním rozsahu a kvalitě.

Poskytujeme komplexní péči

Lékařská péče v nadstandardním rozsahu a kvalitě, to je základ našeho fungování. Klientům všech klinik z naší skupiny přinášíme nejen vyšetření a základní ošetření u špičkových specialistů, ale i širokou škálu specializovaných zákroků přímo na klinikách, bez nutnosti navštěvovat nemocnici nebo další pracoviště.

Záleží nám na pohodlí klientů

Ordinační hodiny našich klinik jsou ve všední dny 7:00 – 21:00. Díky takto široké otevírací době a velké kapacitě ordinací můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se u nás klienti mohou objednat online e-mailem nebo přes SMS chat, před termínem návštěvy pak obdrží ještě SMS s připomínkou. Návštěva lékaře se u nás obejde bez zbytečného čekání, klient jde na řadu přesně v domluveném čase. Naše kliniky jsou pohodlně dostupné MHD i autem. Máme vlastní hlídaná parkoviště, která jsou pro klienty zdarma po dobu ošetření. Klienty uvítáme v příjemném prostředí recepce a náš personál se po celou dobu návštěvy stará o jejich pohodu. Více na www.caremedico.cz

Odběrové místo COVID-19

Provozujeme odběrové místo v centru Prahy vedle Hlavního nádraží na přilehlém soukromém parkovišti naší kliniky (budova vedle nádraží, lze k nám dojít z 1. nástupiště nebo přes historickou část nádraží). Je možné vedle odběrového místa zaparkovat. Provádíme kontrolní antigenní i PCR testy ke zjištění přítomnosti viru SARS-CoV-2 v těle včetně testu na protilátky. Odběrové místo provozuje naše privátní urologická klinika URO MEDICO.

Kontakt

V případě dalších dotazů se můžete obrátit na naši Koordinátorku testování a očkování - tereza.brezinova@caremedico.cz 

Očkovací centrum UROGYN MEDICO.

Where to find us

Address: Wilsonova 301/10, Prague, 11000, Česká republika
Coordinates: lat: 50.0848852, long: 14.4365838 Navigate

Public owner: Jana Studničková